MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Öronlappsfåtölj 6227432
nr 622 7432
Öronlappsfåtölj
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 1 februari 2010
kl 19:32:13
500 kr
700 kr
900 kr
1.400 kr
2.100 kr
2.500 kr